PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE KAHVE BAHANE

TÜRK KAHVESİ TUTKUNLARINA ÖZEL; HATIR KAHVE SETİ

 

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI İLE KAHVE BAHANE

 

“Hayat En Güzel Hediye” diyen Paşabahçe Mağazaları, 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nü kahve tutkunlarının keyfine eşlik eden ürünleriyle kutluyor. Türk Kahvesi tutkunlarına özel olarak hazırlanan Hatır Kahve Seti, en güzel sohbetlerinize eşlik edecek.

 

02.12.2022 – Paşabahçe Mağazaları, içimiyle, servisiyle, sohbetiyle nesiller boyu kültürümüzün bir parçası haline gelen Türk kahvesi tutkusunu, birbirinden şık kahve fincanlarıyla yaşatmaya devam ediyor. Türk kahvesi tutkunlarını ‘5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde kahve keyfini ikiye katlayan fikir ve önerileriyle buluşturuyor.

 

Telvesi ile ikram edilen tek kahve türü olan, tadı, köpüğü, kokusu, pişirilişi ve ikram edilişiyle kendine özgü bir kimliği ve geleneği bulunan Türk Kahvesi, Paşabahçe Mağazaları’nda Hatır Kahve Seti ile yeniden hayat buluyor. 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde hem sevdiklerinize hem de kendinize alabileceğiniz Hatır Kahve Seti, en uygun hediye seçenekleri arasında.

 

Paşabahçe Mağazaları için sınırlı sayıda üretilen Hatır Kahve Seti içerisinde sadece kahve fincanları değil, her zevke hitap eden ve kahvenin yanında kullanılabilecek farklı aksesuarlar da dikkat çekiyor. Kahvenin çekirdekten pişirilme ve sunum aşamasına kadar birçok araç ve gerecin yer aldığı setin içerisinde İznik Tabaklar 2’li Fincan Seti, İznik Kahve Yanı Su Bardağı, Çekirdek Kahve, Bakır Cezve, Bakır Kahve Değirmeni ve Türk Kahvesi Kültürü Bilgi Kartı yer alıyor. 

 

Her mevsim tadına doyulmayacak kahve sohbetlerine eşlik edecek en şık Türk kahvesi fincanları için Paşabahçe Mağazaları’nı ve www.pasabahcemagazalari.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Diğer İçerikler