ISICAM İLE EVLERDE YENİLENME HAREKETİ

Isıcam ile Evlerde Yenilenme Hareketi 

 

Şişecam’ın tüm yaşam alanlarının ihtiyacına yönelik çözüm üreten yalıtım camı markası “Isıcam Sistemleri”, yeni kampanyasında evlerde cam yenileme ihtiyacına dikkat çekiyor. Isıcam Sistemleri S/K serilerinin enerji tasarrufu avantajlarının anlatıldığı «Evlerde Yenilenme Hareketi» kampanyasıyla tüketiciler cam değişimine davet ediliyor. 21 Eylül-30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında, mevcut camlarını Isıcam S ve K ile değiştiren tüketiciler, kampanya katılım koşulları* kapsamında 900 TL’ye varan hediye çeki kazanıyor. 

 

 

14.10.2022 – Dünya; yükselen enerji maliyetleri, iklim krizi gibi sorunlar ile mücadelesini sürdürürken, enerji tasarrufu sağlayan ürünler büyük önem taşıyor. Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden olan Şişecam’ın yalıtım camı markası “Isıcam Sistemleri”, enerji tasarrufunda pencere camlarının değişimine dikkat çekmek istediği kampanya kapsamında camını yenileyen tüketiciye 900 TL’ye varan hediye çeki* kazanma fırsatı veriyor. 

 

Yüksek nitelikli Şişecam Solar Low-E Cam’lar ile üretilen Isıcam K; maksimum ısı yalıtımı ve güneş kontrolü sağlayarak kışın yakıt, yazın klima masraflarını azaltıyor. Bünyesindeki özel kaplama ile ısı kayıplarını yüzde 50, güneş ısısı girişini yüzde 40 oranında azaltan Isıcam K, şeffaflığı ve doğal gün ışığı sayesinde sağlıklı bir yaşama da katkı sağlıyor. 

 

Isıcam, kampanya kapsamında evlerinin camını yenilemek isteyenleri en yakın Isıcam Yetkili Üreticisine veya kaliteyi tercih eden doğrama firmalarına davet ediyor. 

 

*21 Eylül-30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya; mevcut camlarını Isıcam S veya Isıcam K ile değiştiren tüketicileri kapsıyor. Evinin camlarını Isıcam S veya K ile değiştiren nihai tüketicilere aynı garanti belgesi içinde ve aynı adreste olmak şartı ile 10-19,99 m² arası alımları için 600 TL, 20-35 m² arası alımları için 900 TL hediye çeki tanımlanıyor. Kampanya detayları isicam.com.tr adresinde yer alıyor. 

 

 Şişecam Hakkında

 

1935 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam sektörünü kurmak amacıyla temelleri atılan Şişecam, cam ve kimyasallar alanında güçlü bir küresel oyuncudur. Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirket olan Şişecam, cam ev eşyası alanında en büyük iki, cam ambalaj ve düzcam alanlarında ise en büyük beş global üretici arasında yer almaktadır. Şişecam, dünyanın en büyük üç soda külü üreticisi arasında olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir.

Düzcamcam ev eşyasıcam ambalajkimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, üretim faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de yürütmektedir.

Yetkin insan kaynağı ve akıllı teknolojilerle ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olma hedefine güçlü adımlarla ilerleyen Şişecam, yarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak dijital altyapısını ve kültürünü dönüştürmeye kesintisiz devam etmektedir. 86 yıllık deneyim, 24 Bin çalışan, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satış ağına sahip Şişecam, “Küresel Mükemmellik” stratejisi doğrultusunda ve tüm ekosisteminin gelişimini destekleyen kapsayıcı bir yaklaşım ile büyüme yolculuğunu sürdürmektedir. Şişecam, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu ve entegre olarak hayata geçirdiği CareforNext stratejisi ile gezegeni korumak, toplumu güçlendirmek ve yaşamı dönüştürmek için sorumluluk almaktatüm deneyim ve yetkinliklerini her alanda sürdürülebilir gelişim için kullanmaktadır. 

www.sisecam.com.tr

 

 

 

 

 

Diğer İçerikler