GEBZE CENTER, KİTAP FUARI VE ÖZEL OKUL TANITIM GÜNLERİYLE OCAK AYINA DA HIZLI GİRDİ

GEBZE CENTER, KİTAP FUARI VE ÖZEL OKUL TANITIM GÜNLERİYLE OCAK AYINA DA HIZLI GİRDİ

 

Gebze Center, Ocak ayında da sosyal yaşamın kalbi olmaya devam ediyor. 12’inci Kitap Fuarı ve Özel Okul Tanıtım Günleri ile Gebze’de Ocak ayı da dolu dolu geçecek. 29 Ocak’a kadar sürecek olan fuar kapsamında birbirinden değerli yazarlar sevenleriyle buluşurken, veliler de özel okul görüşmelerini 22 Ocak’a kadar gerçekleştirebilecek. 

 

Hayata geçirdiği etkinliklerle ziyaretçilerinin ilgisini ve beğenisini toplayan Gebze Center, Ocak ayını da dolu dolu geçiriyor. Gebze Center’ın kurulduğu günden bu yana düzenlenen ve artık bir gelenek haline gelen Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Penguen Kitabevi iş birliği ile düzenlenen fuarda, birbirinden değerli isimler sevenleriyle buluşup, kitaplarını imzalayacak. 

 

Ziyaretçiler sevdikleri yazarlarla tanışma fırsatının yanı sıra avantajlı fiyatlardan da faydalanacak. Bu yıl 12’inci kez düzenlenen ve 29 Ocak’a kadar devam edecek olan Kitap Fuarı, Gebze Center AVM etkinlik alanında gerçekleşiyor. 

 

Gebze Center, Özel Okul Tanıtım Günleri’ne ev sahipliği yapıyor

 

Alışveriş deneyiminin dışında gerçekleştirdiği sosyal etkinliklerle de ziyaretçilerine inanılmaz hizmetler sunan Gebze Center, velilerin özel okul görüşmelerine de ev sahipliği yapıyor. 22 Ocak’a kadar gerçekleştirilecek görüşmelerle veliler, çocukları için en uygun ve en doğru okulu bulma fırsatını yakalıyor. Özel Okul Tanıtım Günleri’ne Gebze bölgesinde yer alan Gebze Batı Kültür Yabancı Dil & Kariyer Kurumları, Çözüm Koleji, ERA Kolejleri, Özel Adem Ceylan Final Teknik Koleji, Önder Anadolu Lisesi, Özelsin Koleji, Pelikan Koleji, SG Güvenlik Özel Su Gülistan Kaya Akademi, Yeni Umut Okulları ve Uğur Okulları katılıyor. 

 

Söyleşi, imza günleri ve etkinlik takvimini Gebze Center sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. 

instagram.com/gebzecenter/

twitter.com/AvmGebzeCenter 

facebook.com/AvmGebzeCenter/

Diğer İçerikler