DİVAN MERSİN WEDDİNG FESTİVALİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI


 

Divan Mersin Wedding Festivali’ne 

Ev Sahipliği Yaptı

 

Divan Mersin Oteli, düğün hazırlıkları yapan çiftlerin en özel günlerini unutulmaz kılmak için 4 Aralık Pazar günü, gün boyu süren ‘Divan Wedding Festivali’ düzenledi. 

 

Divan Mersin, düğün hazırlıkları yapan çiftlerin ihtiyaçlarına çözüm bulmalarına yardımcı olacak ‘Divan Wedding Festivali’ne (Düğün Festivali) ev sahipliği yaptı. 

 

‘Divan Wedding Festivali’, unutulmaz bir düğün organizasyonu için çiftleri; birbirinden farklı dekorasyonlarla süslenmiş salonlar, en trend yemek masaları, en güzel anlarını ölümsüzleştirecek video, fotoğraf, müzik, orkestra, dans gibi organizasyonlarla ve yeni makyaj trendleri ile bir araya getirdi. 

 

Ünlü Astrolog Elvan Lapis, Uzman Diyetisyen Duygu Bilgin Göçer ve Model Ece Gürsel’in de katıldığı festivalde katılımcılar astroloji ve sağlıklı beslenme alanlarında bilgi aldılar. Festivalde; gelinlik ve mücevher defilesi, müzik performanslarının, davul ve dans şovlarının yanı sıra balayı tatili gibi evlilik hazırlığı için tüm detaylar bir arada sunuldu. Festival sonunda Divan Mersin şeflerinin yaptığı pasta şov ise katılanlara eğlenceli anlar yaşattı.  

 

Hayalleri süsleyen en güzel düğünler için ‘Divan Wedding Festivali’, 11 Aralık Pazar günü Divan Ankara, 18 Aralık Pazar günü Divan Adana ve Divan Gaziantep’de devam edecek. 

 

 

 

Diğer İçerikler