DİNLEME ÇAĞININ YENİ ADRESİ TTWW MEDIA

DİNLEME ÇAĞININ YENİ ADRESİ TTWW MEDIA

 

Yeni medyanın yeni ajansı TTWW Media alanında uzman ve itibarlı gazetecilerle birlikte kurum ve kuruluşlara podcast hizmeti vermeye başlıyor. Podcast kanal kurulumundan, içerik yönetimine ve marka konumlandırmasına kadar uçtan uca hizmet verecek olan TTWW Media, markaların kendi mecrasına sahip olmalarını sağlayarak, üretilen paylaşılabilir içerikle markalara değer katmayı hedefliyor.

 

İletişim dünyası Türkiye’nin ilk podcast ajansına merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni medyada yerini almak ve dinleme çağının en önemli aracı olan podcast dünyasında kendi mecrasını oluşturmak isteyen kurum ve kuruluşların sesi olmaya hazırlanan TTWW Media (Talk to Talk, Walk to Walk) Türkiye’nin kendi alanında uzman ve itibarlı gazeteci yazarlarıyla hizmet vermeye başlıyor. Dijital çağda markalar için Owned media ve shareable content kavramının öneminin arttığı günümüzde podcast dünyasında kanalın kurulumundan, içerik yönetimine ve marka konumlandırmasına kadar uçtan uca hizmet verecek olan TTWW Media, markaların kendi mecrasına sahip olmalarını sağlayarak, üretilen paylaşılabilir içerikle markalara değer katmayı hedefliyor. 

 

TTWW Media bünyesinde Gazeteci Yazar Elif Ergu Demiral, Gazeteci ve Spor Ekonomisi Yazarı Ceyhun Kuburlu, Gazeteci ve Otomotiv Ekonomisi Yazarı Emre Özpeynirci, Teknoloji Yazarı ve TV Yapımcısı Ahmet Can, Gazeteci ve Akademisyen Dr. Aylin Löle, Gazeteci Rahim Ak ve Gazeteci ve TV Yapımcısı Dr. Artunç Kocabalkan yer alıyor. 

 

Dijital çağda yeni iletişim çözümü

 

İletişim danışmanlığı sektörünün önde gelen isimlerinden Özge Uzun ve içerik yönetimi alanında hizmet veren eski gazeteci Cüneyt Toros’nun bilgi birikimlerini bir araya getirerek hayata geçirdikleri TTWW Media kurum ve kuruluşların iletişim çalışmalarında yeni soluk olmayı hedefliyor. TTWW Media Ajans Kurucuları Özge Uzun ve Cüneyt Toros, “Teknolojinin hızlı gelişimiyle beraber hayatın her alanında yaşanan dijital dönüşüm iletişim dünyasında da disiplinleri değiştirmeye devam ediyor.  Geleneksel mecralarda iletişim çalışmaları devam ederken, dijital teknolojiyi yakalayarak bağımsız ve özerk iletişim araçlarını merkezine alan kurum ve kuruluşlar ise hedef kitlesinde doğrudan ayrışıyor. Buradan hareketle uzmanlık alanlarımızı buluşturarak, kurumların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve yeni bir iletişim çözümü olarak nitelendirdiğimiz TTWW podcast ajansımızı hayata geçirdik. Dinleme çağında paydaşlarımıza değer katmayı hedefliyoruz” dedi.

Diğer İçerikler