​DELİKSİZ BİR UYKU İÇİN YASTIK VE YORGANLAR %20 İNDİRİMLE KOÇTAŞ’TA

DELİKSİZ BİR UYKU İÇİN YASTIK VE YORGANLAR %20 İNDİRİMLE KOÇTAŞ’TA


Yaşam alanları için A’dan Z’ye ilham veren bütçe dostu güzel fikirler sunan Koçtaş’ta onlarca seçeneği ile yer alan yastıklar ve yorganlarda Ekim ayı boyunca sürecek yüzde 20’ye varan indirimler başladı.


Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste toplayan Koçtaş’ta uyku grubu ürünlerinde Ekim ayı boyunda yüzde 20’e varan kaçırılmayacak indirimler başladı. İyi bir uyku ile güne başlamak isteyenler için çeşit çeşit yastık ve yorganlarda indirimli fiyatlarla Koçtaş mağazalarından ve Türkiye’nin her yerinden koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması aracılığıyla kolayca ulaşılabiliyor.


Koçtaş’ta bulunan, farklı vücut ısısına ve uyku alışkanlıklarına farklı kumaş ve dolgu malzemeleri ile hitap eden yumuşacık yastık ve yorganlar, konforlu bir uyku deneyimi sunarken güne sağlıklı ve zinde bir başlangıç yapmaya olanak sağlıyor.


Koçtaş uzmanları bebek, tek kişilik ve çift kişilik yastık ve yorganlar arasında seçim yaparken uygun sıcaklık ve dolgu özelliklerine dikkat edilmesini öneriyor. Uyku konforunu, kaliteli yatak örtüleri ve battaniye modelleri ile süsleyerek yatak odalarına farklı bir dokunuş katmak isteyenler de aradıkları her şeyi Koçtaş’ta bulabiliyor.


Koçtaş’ta bulunan uyku grubu ürünleri yüzde 20’ye varan indirimlerle Koçtaş mağazalarında, koctas.com.tr’de ve Koçtaş mobil uygulamasında…


Detaylı bilgi: https://www.kisalink.net/QSH6b

Diğer İçerikler