USTA GOLCÜLERİN VAGEÇİLMEZİ: PHANTOMVNM

ABD KADIN MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN YILDIZI ALEX MORGAN VE İNGİLİZLERİN GÖZBEBEĞİ HARRY KANE’İN GİYECEĞİ PHANTOMVNM TANITILDI


USTA GOLCÜLERİN VAGEÇİLMEZİ: PHANTOMVNM


Nike bitiriciliği artıran ve daha güçlü bir gol vuruşuna olanak sağlayan PhantomVNM’i tanıttı. PhantomVNM’i giyecek sporcular arasında dünyanın en usta golcüleri arasında yer alan Amerikalı Alex Morgan ve İngiliz Harry Kane yer alıyor.


Nike, ABD Kadın Milli Futbol Takımı'nın yıldızı Alex Morgan ve İngilizlerin gözbebeği Harry Kane’in giyeceği PhantomVNM’i tanıttı. PhantomVNM, bitiriciliği artırıyor ve daha güçlü bir gol vuruşuna olanak sağlıyor.


PhantomVNM'in tasarımında bir dizi özel dokulu bölgeye yer verildi. Bu doku, kramponun ayak üstüne denk gelen Precision Pwr vuruş bölgesinde en açık şekilde görülebiliyor. PhantomVNM’in Precision Pwr vuruş bölgesindeki 13 çıkıntılı kanatçık çeşitli açılarda ve yükseklikleri giderek artacak şekilde yerleştirildi. Bu yapı, dengesiz bir vuruş yapılsa bile topun hedeften şaşmamasının yanı sıra daha iyi de top kontrolü sağlıyor. Phantom krampon ailesindeki diğer örnekler gibi PhantomVNM'de de bağcıkların üzeri kapatılarak vuruş bölgesinin yüzey alanı genişletildi ve PhantomVNM'ye Hypervenom3'ten yüzde 30 daha büyük bir vuruş bölgesi alanı sağlandı. PhantomVNM, Hypervenom3 ile ünlenen Hyper-Reactive (hiperreaktif) tabaka kullanımını da bir adım ileri taşıdı. Nike Free'den ilham alan ve ayağın uç kısmında esnek bir biçimde yapılandırılan bu bölge, hedefi bulacak kesme vuruşlar için yerden kuvvetle sıçrama hareketini de kolaylaştırıyor. HyperReactive tabakanın bir kez daha kullanılması, bu bölgenin açılı yapısını vurgulayarak alışılagelmiş tasarımlardan farklılaşıyor. Bu estetik görünüm, seçkin Swoosh logosuna da yansıyor.


PhantomVNM, 19 Ocak'ta nike.com'da satışa sunulacak. Zoom Air teknolojisine sahip halı saha/kapalı saha versiyonu da aynı tarihte satışa sunulacak.


Bilgi: Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı Tel: (212) 284 63 63

Fatih Kalkan / Cep: (532) 676 65 15

Diğer İçerikler