TÜVTÜRK’TEN MERSİN ERDEMLİ ARAÇ MUAYENE İSTASYONU’NA YENİ KANAL

TÜVTÜRK’TEN MERSİN ERDEMLİ ARAÇ MUAYENE İSTASYONU’NA YENİ KANAL


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda araç muayene hizmeti veren TÜVTÜRK, araç sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Mersin Erdemli Araç Muayene İstasyonu’nda yeni kanalını faaliyete açtı.


Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve araç sahiplerinin ihtiyaçlarının karşılanması için sürekli yeni adımlar atan TÜVTÜRK, Mersin’deki araç sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek için Erdemli istasyonundaki kanal sayısını ikiye yükseltti. 23 Ocak 2018 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayan ve daha önce ağır vasıta araçlar da dahil tüm araç tiplerine l hizmet veren istasyon yeni binek araç kanal yatırımı ile birlikte daha fazla araç muayenesi gerçekleştirecek.


Mersin ilinde; Merkez, Anamur, Mut, Silifke, Tarsus ve Erdemli olmak üzere 6 adet sabit istasyon ve 1 adet gezici muayene istasyonu ile müşterilere hizmet vermeye devam ediliyor. Araç muayenesinin yanında, egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti de veren Mersin Erdemli Araç Muayene İstasyonu için araç sahipleri, www.tuvturk.com.tr ve TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden ücretsiz randevu alarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Diğer İçerikler