TÜM AİLENİN SEVGİLİSİ: LUPPO SANDVİÇ KEK

TÜM AİLENİN SEVGİLİSİ: LUPPO SANDVİÇ KEK


Luppo Sandviç Kek, nefis çikolata kaplı yumuşacık iki kek arasında marshmallow’u ile muhteşem bir lezzet sunuyor. Luppo Sandviç Kek, enfes tadıyla tüm aile bireylerini bir araya getiriyor.


Luppo Sandviç Kek, çikolata, kek ve marshmallow’u ile tüm aile bireylerini bir üründe buluşturuyor.

Yumuşacık iki kek arasında marshmallow ve üzerinde nefis çikolata kaplaması bulunan Luppo Sandviç Kek, çay ve kahve saatlerinin paylaşılamayan lezzeti oluyor. Misafirler için de nefis bir ikramlık seçeneği oluşturuyor.


Luppo Sandviç Kek’in sade kakaolu olmak üzere iki çeşidi bulunuyor.


Şölen Hakkında

1989 yılında Gaziantep’te kurulan Şölen; çikolata, çikolatalı ürünler, bisküvi, kraker, kek, şeker ve lokum pazarında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor. TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firması olan Şölen, bugün 200’ün üzerinde ürün çeşidini 100’ü aşkın ülkeye ihraç ediyor. Dünyanın şekerleme alanında en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100 listesinde 2017 yılında 54. sırada yer alan firma; Biscolata, Milango, Ozmo, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi dünya çapında başarıya ulaşmış markaları bünyesinde bulunduruyor. Şölen Gaziantep ve İstanbul’daki tesisleriyle üretimini sürdürüyor. 2017 yılını 850 milyon TL ciro ile kapatan Şölen’in yaklaşık 2 bin çalışanı bulunuyor. solen.com.tr

Diğer İçerikler