TROPİKAL VE BOTANİK DESENLER LCW HOME İLE EVLERE GELİYOR

TROPİKAL VE BOTANİK DESENLER

LCW HOME İLE EVLERE GELİYOR


LCW Home yazın tüm enerjisini hissettiren renk ve desenlerden oluşan bir koleksiyon hazırladı. Yaz aylarının öne çıkan çizgilerini kucaklayan Tropikal ve Botanik temalarından oluşan LCW Home Koleksiyonunda evin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürünler bir araya geliyor.


Yaz aylarının enerjisini evlerinde hissettirmek isteyenler için özel bir koleksiyon hazırlayan LCW Home, doğadan ilham aldı. Yazın en trend temalarından Tropikal ve Botanik bu sezon LCW Home’un da olmazsa olmazları arasına girdi. Sıcak iklimlerin simgesi floral desenleri, flamingolar, ananaslar ve tropikal kuş motifleri LCW Home ile evin her alanına taşınıyor.


Flamingoların, ananasların ve tropikal kuşların desen ve nakış olarak işlendiği LCW Home Tropikal temasında; yatak odalarında pikelerden yastık kılıflarına, salonlarda kırlentlere, banyo ve plajlarda ise havlulara kadar uzanıyor. Mutfağında renkten vazgeçmeyenler için de birbirinden şık tasarımlar hazırlayan LCW Home, masa örtülerinden runnerlara, bardak altlarından kupalara cam kaselere kadar bir çok ürün grubunda temanın izlerine yer veriyor. Evinin her köşesinde dekorasyona önem verenler için ise dikkat çeken dekoratif ürünler tropikal dünyayı yansıtıyor.


LCW Home koleksiyonundaki bir diğer tema olan Botanik temasında ise yeşilin tonlarının hakimiyet kurarken botanik çiçeklerle ve kelebek desenleri temayı destekliyor. Yatak odalarında nevresim takımlarından pikelere ikili yastık kılıflarına kadar birçok tekstil ürününde yer alan desenler odaları birer botanik bahçeye dönüştürüyor. Yaprak ve kaktüs şeklinde tasarlanan tabaklar, yaprak motifli mumluklar ise sofralarına hareket katmak isteyenler için koleksiyonda yer alıyor.


Ürünlerini yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üreten LCW Home, kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutuyor. Türkiye genelinde 61 yurt dışında 52 olmak üzere toplamda 113 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden de ulaşabilirsiniz.


LC Waikiki hakkında

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 30 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 38 ülkede 850’den fazla mağazası ve yaklaşık 42.000 çalışanıyla hizmet veriyor.

www.lcwaikiki.com

Diğer İçerikler