ŞİŞECAM DÜZCAM ISICAM YETKİLİ ÜRETİCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Şişecam Düzcam Isıcam Yetkili Üreticileri ile Bir Araya Geldi


Avrupa’nın lider düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, Isıcam Yetkili Üreticileri ile online toplantılar aracılığıyla bir araya geldi. Toplantılarda, pandemi dönemi ve sonrasında camın yeni kullanım alanları ve üretim süreçlerinin sürdürülebilirliği için alınabilecek önlemler gibi konular ele alındı.


22.07.2020 – Dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, “Evimiz Isıcam, çalışma arkadaşlarımız ailemiz” mottosu ile yola çıkarak, Isıcam Yetkili Üreticileri ile online toplantılar aracılığıyla bir araya geldi.


Türkiye’yi ilk kez yalıtım camlarıyla tanıştıran markası Isıcam Sistemleri’nin gerçekleştirdiği toplantılarda tüm dünya ile eşzamanlı olarak Türkiye’yi de etkisi altına alan salgın döneminde pandemi dönemi ve sonrasında camın yeni kullanım alanları konuşulurken, üretim süreçlerinin sürdürülebilirliği konusunda alınabilecek önlemler de ele alındı.


29 Haziran – 8 Temmuz tarihleri arasında 5 farklı bölge için toplantılar düzenleyen Şişecam Düzcam, 180 Isıcam Yetkili Üreticisi ile bir araya gelerek, 45 yıldır olduğu gibi bu zorlu dönemin de birlikte aşılabileceğini vurguladı. Isıcam Ailesi yetkili üreticileriyle bir araya gelinen toplantılarda online “Çay Tadım Etkinliği” de gerçekleştirildi.


Şişecam Düzcam Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, Türkiye düzcam pazarının lideri ve üretim kapasitesi açısından Avrupa’nın en büyük üreticisi konumundadır. Bugün Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Bursa, Ankara yurt dışında ise İtalya, Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, Hindistan ve Mısır olmak üzere toplam 10 farklı ülkede üretim yapan Şişecam Düzcam, dünyanın büyük beş düzcam üreticisi arasında yer almaktadır. “Mimari camlar” (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar), “otomotiv camları”, “güneş enerjisi camları” ve “beyaz eşya camları” olmak üzere dört ana ürün grubunda faaliyet gösteren Şişecam Düzcam inşaat, otomotiv, enerji, beyaz eşya, mobilya ve tarım gibi birçok sektöre girdi sağlamaktadır.

Şişecam Düzcam hedeflediği pazarlarda müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan nitelikli ve kaliteli ürünleri, sürekli gelişen teknolojisi ve çevrenin korunması bağlamında enerji tasarrufuna yönelik çalışmalarıyla rekabet gücünü artırarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

www.sisecamduzcam.com

Diğer İçerikler