NIKE HIRVATİSTAN MİLLİ TAKIMI’NIN YENİ FORMASINI TANITTI

MODRİC: “YENİ FORMALARIN CÜRETKAR, GÜVENLİ VE SERT BİR GÖRÜNÜMÜ VAR. BUNLAR BİZİM TAKIM RUHUMUZU DA TANIMLAYAN ÖZELLİKLER”


NIKE HIRVATİSTAN MİLLİ TAKIMI’NIN YENİ FORMASINI TANITTI


Nike, Hırvatistan Milli Takımı için tasarladığı yeni formaları tanıttı. Mandzukic ve Modric’in Rusya’da giyeceği yeni formalar ülke bayrağından ilham alıyor.


Nike, şampiyonlardaki güzel oyunu ve 1998 yılında dünya üçüncüsü olması ile dikkat çeken Hırvatistan’ın bu yaz Rusya’da giyeceği formaları tanıttı. Hırvatistan’ın anında göze çarpan yeni formaları dama desenli formaları gibi ikonik.


Formalar Hırvatistan’ın oyununun en önemli görsel yönünü ortaya çıkarırken, dünya sahnesinde beklenmedik galibiyetlerin takımı olduğunu da hatırlatıyor. Koleksiyonda ev sahibi ve deplasman formalarındaki dama desenleri oldukça büyük ve göreceli olarak halen genç olan ülkenin coşkulu gururunu temsil ediyor.


Ev sahibi forması geleneksel canlı kırmızıyı muhafaza ederken, deplasman formasındaki dama desenleri siyah ve gece mavisi renklerinde. Hırvatistan Milli Takım kaptanı Luka Modrić “Yeni renk düzeniyle ikinci forma farklı bir şey. Takım arkadaşlarım ve taraftarların buna bayılacağından eminim. Yeni formaların cüretkar, güvenli ve sert bir görünümü var. Bunlar bizim takım ruhumuzu da tanımlayan özellikler” dedi.

Diğer İçerikler