MİGROS’TA OKUL ALIŞVERİŞİ UYGUN FİYATLARLA VELİLERİ SEVİNDİRECEK


MİGROS’TA OKUL ALIŞVERİŞİ UYGUN FİYATLARLA

VELİLERİ SEVİNDİRECEK


Çocukların okul heyecanına hepsi birbirinden güzel rengarenk ürünlerin yer aldığı alışveriş heyecanı ekleniyor. Kaliteli alışverişin adresi Migros, okul alışverişinde velileri sevindirecek fiyatlarla geniş ve kaliteli ürün yelpazesini sunuyor.


Migros, çocukların okulda yıl boyunca ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor. Yalnızca uluslararası standartlarda kalite ve ürün güvenliği gerçekleştirilmiş kırtasiye ürünlerini raflarına taşıyan Migros, geniş ve hesaplı ürün gamıyla öğrencilerin kırtasiye ihtiyacını A’dan Z’ye karşılıyor. Ayrıca Money Bonus kullananlara tek seferde 50 TL ve üzeri kırtasiye alışverişlerine yüzde 15 indirim uygulanıyor. Money Club kart ile tek seferde 400 TL ve üzeri tablet alışverişine de 25 Money hediye ediliyor.


Çantalar ortalama 45 TL’ye doluyor

Migros’ta, kurşun kalem, kırmızı kalem, silgi, kalemtıraş, kalem çantası ve 60 ve 80 yapraklı defterin yer aldığı sırt çantası ortalama 45 TL’ye hazırlanıyor. Her öğrencinin en önemli ihtiyaçlarından biri olan ve tarzını yansıtan sırt çantası ise 19,90 TL’den satışa sunuluyor.

Kalem çantası 3,90 TL’ye öğrencilerle buluşurken çantanın içine girecek 10’lu kurşun kalem 3,75 TL, 4’lü kırmızı kalem 1,95 TL, 3’lü renkli silgi 1,90 TL, kalemtıraş 1,90 TL’den satışa sunuluyor. Kurşun kalem, kırmızı kalem, silgi ve kalemtıraştan oluşan kalemlikler sadece 9,5 TL’ye doluyor.

A5 dikişli 60 yaprak defter 1,50 TL, A4 80 yaprak defter 4,25 TL, 20 yaprak resim defteri 3,90 TL’ye sunulurken 20 yaprak sunum dosyasına yine 3,90 TL’ye sahip olunabiliyor. Öğrencilerin yaratıcılığını geliştirebileceği 4’lü oyun hamuru 4,90 TL, 10’lu el işi kağıdı 1,25 TL, projelerine şekil verebileceği makas 1,45 TL, 4 adet stick yapıştırıcı 9,90, 12’li pastel boya 2,90 TL’ye raflardaki yerini alıyor.


Lisanslı ürünler en uygun fiyatlarla çocuklarla buluşuyor

Migros’ta öğrencileri mutlu edecek, sevdikleri kahramanların süslediği lisanslı ürünler de yer alıyor. Hello Kitty’li A4 80 yaprak defter 16,90 TL, Batman’li A4 60 yaprak defter 11,50 TL, Örümcek Adam’lı beslenme kutusu 7,90 TL, Karlar Ülkesi karakterlerinin yer aldığı mataralar 9,90 TL’ye satışa sunuluyor. Lisanslı çocuk çorapları ve çamaşırlarında yüzde 25 indirim uygulanıyor.


Migros’taki kırtasiye ürünlerine uluslararası standartlarda kalite

Müşterilerinin yaşam kalitesini artıracak çağdaş, kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürünler sunan Migros, üretimden tüketime kadar uzanan Kalite ve Ürün Güvenliği Sistemi’nin tüm gereklerini çocukların yıl boyu kullanacakları kırtasiye ürünlerinde de titizlikle yerine getiriyor. Geleceğin teminatı çocukları okul sıralarında da düşünen Migros, satışa sunduğu tüm kırtasiye ürünlerini, “Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çerçevesinde kalite ve ürün güvenliği kontrolünden geçiriyor. Migros’un satışa sunduğu kırtasiye ürünlerinin hepsi uluslararası standartlar çerçevesinde Fitalat, Kadmiyum, Nikel, Azo Boyar, Ağır Metal gibi pek çok test aşamasından geçiyor. Etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu kontrol edilirken, tedarikçi firmalardan da ürünlere ait analiz raporları alınıyor. Tüm bu incelemelerin sonucunda Migros, sadece güvenilir ürünleri raflarına taşıyor.

Diğer İçerikler