KOÇTAŞ’IN MOBİL UYGULAMASI ‘USTABİLİR’ KOÇTAŞ OLAN HER İLDE KULLANIMDA

USTABİLİR ARTIK 19 İLDE


KOÇTAŞ’IN MOBİL UYGULAMASI ‘USTABİLİR’ KOÇTAŞ OLAN HER İLDE KULLANIMDA


Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş’ın, tadilat yaptırmak ve evini yenilemek isteyenler ile işinin ehli ustaları buluşturduğu Ustabilir uygulaması artık Koçtaş mağazalarının bulunduğu tüm illerde kullanılabiliyor.


Koçtaş’ın, ev güzelleştirme sürecinin en önemli aşamalarından biri olan tadilatta büyük bir rol üstlenen ustalar ile evini yenilemek isteyenleri buluşturduğu Ustabilir mobil uygulaması, Türkiye genelinde Koçtaş’ın bulunduğu 19 ilde kullanıma açıldı.


İstanbul, Antalya, Ankara ve Bursa gibi büyük illerin yanı sıra Muğla’dan Adana’ya, Balıkesir’den Kayseri’ye, Trabzon’dan Aydın’a kadar Koçtaş mağazasının bulunduğu tüm illerde kullanılabilen Ustabilir uygulaması, ustalar ile kullanıcıların direkt iletişim kurmalarına imkan sağlarken, ustaların yeni iş fırsatları bulmasına da olanak tanıyor.


Koçtaş müşterilerinin yanı sıra tadilat yaptırmak isteyen herkesin kullanımına açık olan Ustabilir uygulaması ile kullanıcılar, ihtiyaç duydukları hizmet ile ilgili Koçtaş mağazalarının bulunduğu tüm illerdeki ustaları kolayca filtreleyebilirken; aradığı ustayı yorum, sertifika ve puanı üzerinden değerlendirebiliyor. IOS ve Android platformları üzerinden kullanıcılar ile buluşan ve ücretsiz olan uygulama, tüketicilerin hayatını son derece kolaylaştırıyor.

Diğer İçerikler