KOÇTAŞ’IN KÜÇÜĞÜ ‘KOÇTAŞ FİX’ ARTIK MAHALLELERDE!

KOÇTAŞ’IN YENİ REKLAM FİLMİ YAYINDA


KOÇTAŞ’IN KÜÇÜĞÜ ‘KOÇTAŞ FİX’

ARTIK MAHALLELERDE!


Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş’ın küçük format mağazası olan ‘Koçtaş Fix’ lansmanı için hazırlanan reklam filmi yayınlandı. Koçtaş Fix’in reklam filminde mahalleye yeni gelen komşunun yarattığı heyecan duygusundan yola çıkarak “Koçtaş size artık çok yakın” mesajı veriliyor. Koçtaş’ın en çok satan 5 bin ürünü, Koçtaş güvencesi ve avantajlarıyla artık mahallelerde.


Koçtaş’ın küçüğü Koçtaş Fix mağazaları için hazırlanan reklam filmi yayına girdi. Koçtaş Fix’in mahallenin yeni sakini olarak konumlandırıldığı reklam filminde, 7’den 70’e herkesin acil ve temel ihtiyacına uygun ürün ve çözüm önerileri yer alıyor. Bunun yanında, ustaların tüm ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve avantajlı taksit fırsatlarının mahallelerdeki Koçtaş Fix’te olduğu vurgulanıyor.


Koçtaş Fix lansmanı için hazırlanan reklam filminde mahallenin kedisinden emeklisine, ustasından çiçekçisine kadar herkes, yeni gelen komşunun heyecanıyla Koçtaş Fix’in açılışında buluşuyor. Tüm mahalleli Koçtaş güvencesi ve avantajlarıyla alışverişlerini mahallelerindeki Koçtaş Fix’ten rahatlıkla yapıyor.


Koçtaş, mahallelerde hem perakende müşterilerinin hem de ustaların acil ve temel ihtiyaçlarını en çok satan 5 bin ürünüyle ve uygun fiyatlarla karşılıyor. Ayrıca müşteriler tüm mağazalarda bulunan hızlı sipariş ekranları aracılığıyla, 100 bine yakın ürünü ister evlerine, ister en yakın Koçtaş veya Koçtaş Fix mağazasına ücretsiz nakliye avantajıyla sipariş edebiliyor.


Reklam filminin çekimleri, 60’ı oyuncu olmak üzere 85 kişilik büyük bir ekip tarafından, Üsküdar Kuzguncuk mahallesi ve Kozyatağı Bayar Caddesi’nde gerçekleştirildi.


Künye:

Kampanya Adı: Koçtaş Fix Artık Mahallelerde!

Reklamveren: Koçtaş

Reklamveren Yetkilisi: Ebru Darip, Efe Çapar, Mehmet Emre, Simin Cemiloğlu, Canan Çalkan

Reklam Ajansı: Rafineri

VP Creative: Ayşe Bali

CCO: Emre Kaplan

Kreatif Direktör: Doğu Göçük

Yaratıcı Grup Başkanı: Burçak Beşlioğlu

Yaratıcı Ekip : Anıl Tiryaki, Resul Geniş, Büşra Aksu, Rana Görügen, Özgür Kahraman, Emre Ergül, Özge Ateş, Asya Aydın, Ebru Karaman, Su Küçüktepepınar

Marka Ekibi: Erbek Onur, Sırma Er, Aylin Türkileri, Cem Gülarık, Gözde Alptekin, Ozan Aşkan

Stratejik Planlama: Mert Tuncer, Merve Tohum

Prodüksiyon Ekibi: Şafak Serter, Cansu Arcan, Kerem Dolu

Yönetmen: Melih Eryılmaz

Prodüksiyon Şirketi: Public Film

Post Prodüksiyon: ABT Post Production

Müzik: Jingle House

Diğer İçerikler