KOÇTAŞ, ORDU’DAKİ ÜÇÜNCÜ MAĞAZASINI FATSA’DA HİZMETE AÇTI

KOÇTAŞ, ORDU’DAKİ ÜÇÜNCÜ MAĞAZASINI FATSA’DA HİZMETE AÇTI


Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Fix adını verdiği mahalleli formatıyla Türkiye’de yaygınlaşmaya devam ediyor. Koçtaş 122. mağazasını Ordu’nun Fatsa ilçesinde hizmete açtı. Fatsa’nın Dolunay Mahallesi’nde açılan yeni Koçtaş Fix mağazası ile Koçtaş’ın Ordu’daki mağaza sayısı 3’e, Türkiye genelindeki Koçtaş Fix mağaza sayısı ise 83’e ulaştı.


Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş’ın, 122. mağazası Ordu’nun Fatsa ilçesinde hizmete açıldı. Koçtaş’ın çok kanallı perakendecilikte Türkiye’nin en önemli örneklerinden biri olan mahalleli formatı Koçtaş Fix’in Ordu’daki 3. mağazası Fatsa’nın Dolunay Mahallesi’nde açıldı. 497 metrekarelik bir alanda, evle ilgili acil ve temel ihtiyaçların yanı sıra ustaların da tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen Koçtaş Fix Fatsa, 5 bin ürünü mağazada, 100 bine yakın ürünü ise hızlı sipariş ekranları aracılığıyla müşterilerine sunuyor.


Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere her kanaldan ve kendilerine en yakın lokasyondan kolayca ulaşması için yatırımlarına hız kesmeden devam eden Koçtaş’ın, hızlı sipariş ekranları üzerinden verilen siparişler, müşterilerin ister evlerine isterse ücretsiz nakliye hizmetiyle en yakın Koçtaş mağazasına teslim edilebiliyor. Koçtaş müşterileri, mahallelerindeki Koçtaş Fix mağazalarından iade, nakliye, montaj gibi tüm satış sonrası hizmetlerden de kolaylıkla faydalanabiliyor.

Diğer İçerikler