KİP’te Kış Şık ve Rahat Geçecek!

KİP’te Kış Şık ve Rahat Geçecek!

Erkek moda markası KİP’in şık ve trendy tasarımlarından oluşan dış giyim koleksiyonu ile erkekleri çok şık ve rahat bir kış bekliyor. Mağazalarda ve www.kip.com.tr ‘de satışa sunulan koleksiyonda örme kumaşlardan kabanlar, uzun yünlü paltolar, puffer montlar, trench coat’lar, spor ceketler, özel tasarımlı deri montlar ön plana çıkıyor.


KİP dış giyim koleksiyonu; yaklaşan soğuk günler için erkeklere kışa şık bir hazırlık fırsatı sunuyor. Koleksiyonda yer alan paltolarda ekose ve tweed kumaş kullanımı ön plana çıkarken; mont ve kabanlar özellikle renkli balıkçı yaka trikolarla bir arada iddialı kombinlerin parçası haline geliyor. Kısa deri ceketlerin kumaş pantolonlarla kombinlemesiyle ortaya çıkan görünüm de erkeklere etkileyici bir hava katıyor. Uzun yünlü paltoların ise özellikle takım elbiseler ile kullanımı genç profesyoneller için ideal.


Lacivert, kahve, siyah, gri, yeşil, bordo, oranj gibi renklerin uyumunun dikkat çektiği koleksiyon; bot, eldiven, kaşkol gibi KİP erkeğinin casual görünümünü tamamlayan aksesuarlarla zenginleşiyor.


KİP dış giyim koleksiyonu mağazalarda ve www.kip.com.tr’ de satışa sunuldu.

Diğer İçerikler