KİPA AVM KUKLA FESTİVALİ, BAŞARISINI ÖDÜLLERLE TAÇLANDIRDI

KİPA AVM KUKLA FESTİVALİ, BAŞARISINI ÖDÜLLERLE TAÇLANDIRDI


Kipa Alışveriş Merkezleri bünyesinde düzenlenen Kukla Festivali, dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim programlarından biri olan Uluslararası MarCom Ödülleri’nde 3 altın ödüle layık görüldü.


Kipa Alışveriş Merkezleri tarafından Mart ayında Çiğli Kipa AVM ve Balçova Kipa AVM’de gerçekleştirilen Kukla Festivali, dünya çapında 3 ödül kazandı. Dünyanın dört kıtasından, sekiz farklı ülkeden on farklı kukla grubunun katılımıyla düzenlenen Kukla Festivali, “En Büyük Kukla Gösterisi”, “En İyi Stratejik İletişim ve Halkla İlişkiler”, “En İyi Pazarlama ve Tanıtım” kategorilerinde altın ödüle layık görüldü. Kipa Alışveriş Merkezleri’nin çocukları sanatla buluşturmayı amaçladığı etkinliği, kazanmış olduğu bu ödüllerle başarısını taçlandırmış oldu.


Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Dallas kentinde bulunan ve Pazarlama İletişimi Profesyoneller Derneği (AMCP) tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenen MarCom Ödülleri, dünyanın en geniş katılımlı yaratıcılık yarışması olarak nitelendiriliyor. Platformda iletişim ve pazarlama alanında mükemmelliği ödüllendirirken, sektör profesyonellerinin yaratıcılık, yoğun çalışma ve büyüklüğünü de değerlendiriyor.


Kipa Alışveriş Merkezleri’nin etkinlik detaylarını öğrenmek, yeni festivallerinden, kampanyalarından ve aktivitelerinden haberdar olmak için sosyal medya hesapları ve internet sitesini takip edebilirsiniz.


www.kipaavm.com.tr

www.instagram.com/kipaalisverismerkezleri

www.facebook.com/kipaalisverismerkezleri

Diğer İçerikler