Grand Hyatt İstanbul Gaia Spa’da Zafer Altıntaş ile Acutonics Sesle Şifa Terapisi

Grand Hyatt İstanbul Gaia Spa’da Zafer Altıntaş ile Acutonics Sesle Şifa Terapisi

 

Grand Hyatt İstanbul içinde yer alan Gaia Spa’da, her salı ve perşembe günleri Zafer Altıntaş ile Acutonics Sesle Şifası Terapisi seansları başladı.

 

Grand Hyatt İstanbul Gaia Spa, hem zihinsel hem de bedensel fayda sağlayan Acutonics Sesle Şifa Terapisiyle daha dengeli ve yenilenmiş bir hisse davet ediyor. Her salı ve perşembe günleri ses terapisti Zafer Altıntaş tarafından birebir gerçekleştirilen ve 1 saat süren seanslar bedenin uyumsuz frekanslarını uyumlu hale getiriyor.

 

Bedendeki tınının; gezegensel enerjilerin akışları ve dünyadaki tüm enerji akışları ile uyum içerisinde olması, bedenin sağlıklı çalışabilmesine fayda sağlıyor. Ses terapisinde özel frekanslara göre ayarlanmış diyapazonlarla bedendeki belirli akupunktur noktaları, çakralar ve enerji meridyenlerine uygulama yapılıyor. 

 

Diyapazon ve ses çanakları, beden ve evreni bütünleştirirken aynı zamanda yaşanan sağlık problemleri için de fayda sağlıyor. Sırt, bel ve baş ağrıları, omurga ve disk problemleri, böbrek ve rahim sorunları, alerji, kalp, tiroid, menapoz, travmalar, korkular ve uykusuzluk gibi birçok rahatsızlığa iyi gelen Sesle Şifa Terapisi, özgüven eksikliği, bağımlılıklar, kendini ifade edememe, geçmişin yüklerinden kurtulma gibi alanlarda fayda sağlıyor. Kaygı ve depresyon seviyesinde de düşüş sağlayan terapi, sakinlik ve mutluluk gibi hisleri pekiştiriyor.

 

Danışanların ihtiyaçlarına göre ses seansları ile birlikte Seraphim Blueprint, Reiki gibi enerji aktarımları da yapılıyor.

 

Grand Hyatt Istanbul 

Grand Hyatt Istanbul, iki kıtayı birleştiren metropolün merkezinde, heyecan verici şehir yaşamı ile doğaya kaçışı bir arada sunuyor. Çağdaş tasarımı ile şık ve konforlu 360 odaya sahip olan Grand Hyatt Istanbul, Akdeniz ve Türk mutfağının en güzel örneklerini sunduğu 34 Restoran’ı, kış aylarında hizmet veren Library Bar’ı ve yaz aylarında havuz başında hizmet veren Gazebo Bar’ı ile otel içerisinde misafirlerinin keyifli vakit geçirebileceği alanlar sunuyor. Açık havuzu ve gizli bahçesi ile şehrin içinde resort havası veren otel, 19 toplantı odası ile konferanslar, iş toplantıları, özel etkinlikler ve gala yemeklerine de ev sahipliği yapıyor. Ayrıntılı bilgi için www.grandhyattistanbul.com

 

 

Grand Hyatt

Grand Hyatt otelleri, büyük şehirlerde ve tatil beldelerinde, etkileyici mimari ve son teknoloji ile misafirlerine birinci sınıf konaklama sunmaktadır. Çeşitli mutfakları barındıran restoranlar, barlar, spa ve fitness merkezlerinin yanı sıra kapsamlı iş ve toplantı olanaklarını da deneyimlemek için sofistike bir hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için lütfen www.grandhyatt.com adresini ziyaret edin.

 

Diğer İçerikler