Divan City Kayseri Misafirlerine Benzersiz Bir Deneyim Sunuyor

Divan City Kayseri

Misafirlerine Benzersiz Bir Deneyim Sunuyor 

 

Divan Grubu'nun ve Kayseri'nin misafirperverlik geleneğini modern bir tasarım ve Divan'ın kusursuz hizmetiyle buluşturan Divan City Kayseri, misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. 

 

Tarih boyunca Anadolu’nun sanayi merkezi olmuş, tarihi yapıları ve eşsiz doğal oluşumları kadar mutfağıyla da dikkat çeken Kayseri'de hizmet veren Divan City Kayseri, Divan’ın kusursuz hizmetiyle misafirlerine birçok alternatif sunuyor.

Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanan odalarıyla özel bir konaklama deneyimi vadeden Divan City Kayseri, 76 superior, 37 deluxe, 3 grand deluxe, 4 corner suite ve 1 teras suite olmak üzere toplam 121 odasıyla hizmet veriyor. 

Etkinlikler ve iş dünyasının şehirdeki uğrak noktaları arasında ilk tercihler arasında yer alan Divan City Kayseri, 36 metrekareden, 126 metrekare büyüklüğüne kadar toplam 5 adet toplantı salonuyla misafirlerini ağırlıyor.  

Kayseri bölgesinin en güzel lezzetlerini Divan tatlarıyla harmanlayan mutfağı ve şehrin tek roof bar olma özelliğine sahip Roof11 by Divan Restoran’da canlı müzik performanslarıyla misafirlerini keyifli saatler geçirmeye davet ediyor. 

Divan City Kayseri bulunduğu bölgede; Kadir Has Stadyumu, Kayseri Havalimanı, Erciyes Kayak Merkezi ve Organize Sanayi Bölgesi gibi önemli merkezlere en yakın ve hızlı ulaşım sağlamasıyla da misafirlerinin konaklama süreçlerini kolaylaştırıyor. 

Her dönemin oteli olarak adlandırılabilecek Divan City Kayseri, kayak sezonunda skipass, kayak merkezine gidiş-dönüş transfer ve akşam yemeği dâhil hizmet ve paketleri sağlıyor. Yıl boyunca ise Nevşehir’deki turistik bölgelere yakınlığı ile konforlu bir tatil imkânı sunuyor. 

 

 

Diğer İçerikler