D-Resort Murat Reis Ayvalık’tan Çocuklara “Doğaya Kaçış Seyahati”

D-Resort Murat Reis Ayvalık’tan Çocuklara 

“Doğaya Kaçış Seyahati”

 

 

 

D-Resort Murat Reis Ayvalık, Gymy Kids iş birliğinde 2-12 yaş aralığındaki çocukların doğada spor yapması için “Doğaya Kaçış Seyahati”ne ev sahipliği yapıyor. 7 – 9 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik kapsamında çocuklar hem doğada spor aktiviteleri yapacak hem de D-Resort Murat Reis Ayvalık’ta gastronomik deneyimler yaşayacak.

 

D-Resort Murat Reis Ayvalık, 7 – 9 Mayıs tarihleri arasında çocukların spora, sanata ve doğaya yakın büyümesini önemseyen Gymy Kids iş birliğinde minik sporcuları Ayvalık’ta ağırlıyor. 3 gün sürecek “Doğaya Kaçış Seyahati” boyunca çocukları doğada sporun yanı sıra bahçede spor oyunları, sahilde sanat ve kil atölyeleri, Cunda Adası turu,  Küçükköy’de sanat turu gibi pek çok aktivite bekliyor.   

Ayvalık doğasında dolu dolu zaman geçirecek olan çocuklar, aynı zamanda öğle ve akşam yemeklerinde D-Resort Murat Reis Ayvalık’ın gastronomik lezzetlerini de tadacak. Çocuklar, kamp ateşinde buluşarak masal ve müzik dolu bir eğlence ile günü tamamlayacak. 

Çocuklar, etkinlik kapsamında geçtiğimiz yıl yangında zarar gören alanlara fidan dikerek doğanın yeninden canlanmasına da katkıda bulunacak. 

 

Etkinlik detayları ve katılım için http://gymykids.com/neler-yapiyoruz/dogaya-kacis-seyahatlerimiz/gymy-kids-ile-minik-sporcular-ayvalikta adresi ziyaret edilebilir

 

 

Program:

7 Mayıs Cuma - 1. gün

Otele varış

Tanışma çemberi

Öğle yemeği

Bahçede spor oyunları

Sahilde sanat atölyeleri

Akşam yemeği

Kamp ateşi-  Masal – Müzik   

 

8 Mayıs Cumartesi - 2. gün

Sabah sporu

Kahvaltı 

Doğa yürüyüşü 

Fidan dikimi

Öğle yemeği

Cunda Adası turu

Akşam yemeği 

Kamp ateşi-  Masal – Müzik    

 

9 Mayıs Pazar - 3. gün 

Sabah sporu

Kahvaltı

Kil Atölyesi 

Küçükköy turu

İstanbul’a dönüş

Diğer İçerikler