CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ ERKEKLERİ RAMSEY'İN DAVETİNDE BULUŞTU

CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ ERKEKLERİ

RAMSEY'İN DAVETİNDE BULUŞTU

RAMSEY'in erkek modasının öncü markalarından “RamseyFashionTalks” temasıyla sunulması yeni yıldaki davetine iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi. RAMSEY'in kış koleksiyonunun en iddialı modellerinin de konuklarla paylaşılarak buluşmada markanın erkeklere kişiselleştirilmiş stil olma yaşatmayı hedefleyen “Made to Measure” hizmeti de ilk kez tanıtıldı.

RAMSEY'in Ulus 29'da verdiği “RamseyFashionTalks” temalı yeni yıl davetinde kış koleksiyonundan erkeklerin şıklığı gündüzden geceye taşıyabilecekleri kadar şık ve iddialı parçalarla paylaşıldı.

İkonik oversize paltolar, yün kruvaze kabanlar, süet ve puffer montlar, tweed dokulu ve tweed hissi veren ceketler, sportif şıklık sunan triko ceketler ve tüm bunlarla kolayca kombinlenebilen sade ama bir o kadar da şık tasarımlar davetlilerin beğenisini kazandı.

Davette Levent Kızıl, Kerem Dildar, Ozan Balaban, İzi Hekimoğlu, Sami Koyuncu, Selhan Ertürk, Emre Kocadağ, Albert Özmizrahi, Levent Veziroğlu, Mehmet Şamnu, Çetin Kolukısaoğlu, Murat Şapçı, Kemal Aktaş gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı.

Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan’ın ev sahipliğindeki davetin konukları aynı zamanda yeni yıl planlarına uygun farklı stil önerileri alma fırsatı da buldu.

RAMSEY’in kış koleksiyonu ve yeni yılda özel bir hediye arayışında olanlar için özel öneriler mağazalarda ve www.ramsey.com.tr ‘de.

Diğer İçerikler