BARTIN ARAÇ MUAYENE İSTASYONU’NUN KAPASİTESİ İKİ KATINA ÇIKARILDI

BARTIN ARAÇ MUAYENE İSTASYONU’NUN KAPASİTESİ İKİ KATINA ÇIKARILDI


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda araç muayene hizmeti veren TÜVTÜRK, araç sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Bartın Merkez Araç Muayene İstasyonu’nda yeni kanalı faaliyete açtı.


Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve araç sahiplerinin ihtiyaçlarının karşılanması için sürekli yeni adımlar atan TÜVTÜRK, Bartın’daki araç sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek için Merkez istasyonundaki kanal sayısını ikiye yükseltti. 13 Kasım 2017 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayan istasyonunun yanı sıra 1 adet gezici araç muayene istasyonu da Amasra, Kurucaşile, Ulus ilçelerini ve Kozcağız beldesini periyodik olarak ziyaret ederek hizmet veriyor.


Yeni yatırımla birlikte kapasitesi iki katına yükselen Bartın Merkez Araç Muayene İstasyonu’nda araç muayenesinin yanında, egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti de veriliyor. Araç sahipleri, Bartın Merkez Araç Muayene İstasyonu için, www.tuvturk.com.tr ve TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden ücretsiz randevu alarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Diğer İçerikler