​Türkiye’ye Ketçabı Sevdiren Tat’tan Yeni Organik Ketçap

Türkiye’ye Ketçabı Sevdiren Tat’tan

Yeni Organik Ketçap


Tat, Ege bölgesinde yetiştirilen, sadece yaz domateslerinden özenle hazırlanan organik sertifikalı, koruyucusuz Tat Organik Serisine “Tat Organik Ketçap”ı ekledi. “Dök dök ye” sloganıyla Türkiye’ye ketçabı sevdiren Tat, “Tat Organik Ketçap”ı ile de ketçap severlerin favorisi olacak.


Domates ürünleri, salça ve ketçap pazarının lider markası, 50 yıldan uzun süredir bitmeyen domates tutkusuyla fark yaratan Tat, “Tat Organik Serisi”ne bir yenisini ekledi ve “Tat Organik Ketçap”ı tüketicisine sundu.


Ege bölgesinde yetiştirilen ve mevsiminde özenle toplanan organik domateslerden üretilen “Tat Organik Domates Rendesi”, “Tat Organik Doğranmış Domates”, “Tat Organik Domates Salça”, “Tat Organik Biber Salça”ya son olarak “Tat Organik Ketçap”ı ekledi.


Koruyucusuz ve katkısız olmasının yanı sıra içeriğinde bulunan elma konsantresi sayesinde tadını alan Tat Organik Ketçap’ın içeriğinde şeker bulunmuyor.


Her gün girdiği yüzbinlerce mutfağa sağlıklı, lezzetli ve güvenilir ürünler sunmak için çalışan Tat, özenle yetiştirdiği domateslerden hazırlanan Organik Seri ürünleriyle sektöre öncülük etmeye devam ediyor.


Tat’ın sofralara ve yemeklere lezzet katacak Organik Seri ürünleri, Migros ve Macro Center mağazalarında tüketicileri bekliyor.

Diğer İçerikler