​RAMSEY’DEN GÜNDÜZDEN GECEYE TAŞINAN ŞIKLIK!

RAMSEY’DEN GÜNDÜZDEN GECEYE TAŞINAN ŞIKLIK!


Geleneksel Japon sanatı KINTSUGI’dan ilham alarak tasarlanan RAMSEY 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonu erkeklere gündüzden geceye taşınabilecek göz alıcı bir şıklık vadediyor. RAMSEY mağazalarında ve www.ramsey.com.tr ‘de satışa sunulan koleksiyonda erkekleri “Jean”, “Performance Line” gibi sürprizler de bekliyor.


RAMSEY; 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda geçmişten gelen güzelliklerin en şık haliyle günümüze aktarıldığı tasarımlarla yeni sezonda erkeklere özel bir moda deneyimi vadediyor. Geleneksel Japon sanatı KINTSUGI’den ilham alarak tasarlanan RAMSEY 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, birbiriyle kolayca kombinlenebilen sade ama bir o kadar göz alıcı tasarımlarla erkekleri gündüzden geceye taşıyabilecek şıklık sunuyor.


İkonik oversize paltolar, tweed dokulu veya tweed hissi veren ceketler, sportif şıklık sunan triko ceketler, koleksiyonun ilham kaynağı KINTSUGI’den beslenen desenleriyle dikkat çeken trikolar, fit kesim, beli ayarlanabilir pantolonlar sezonda RAMSEY’in ayrıcalıklı parçaları olarak ön plana çıkıyor.


Koleksiyonda siyah, gri, mavi, yeşil, camel, kahve, bordo ve tonları gibi sezonun vazgeçilmez renkleri hakim...


Yenisezona sürpriz tasarımlar!

Stil sahibi erkeklere modern bir seçki sunan RAMSEY takım elbiselerde ise bu sezon ekose desenler ve kruvaze kesimler yükselişte. RAMSEY yeni sezonda takım elbisenin her ortamda ve her yaş grubu tarafından zevkle giyilmesini sağlayacak “Performance Line” ve her kombine dahil olabilecek, çok yönlü şık-sportif parçalardan oluşan “Jean” kapsül koleksiyonlarını da yenisezonda erkeklerin beğenisine sunuyor.


RAMSEY 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonu mağazalarda ve www.ramsey.com.tr ‘de.


Editöre not: RAMSEY tasarımcılarının 2018-19 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda ilham aldığı KINTSUGI, kırılmış seramikleri altın ya da gümüş gibi değerli madenlerle birleştirerek yaşanmışlığın özgün ve benzersiz izlerini taşıyan kıymetli, estetik görünüme sahip eserler ortaya çıkaran Japon geleneksel sanatıdır. Bu sanat, kırılan objelere kaybettikleri fonksiyonlarını kazandırmanın ötesinde değerli bir yaşam felsefesi sunar.

Diğer İçerikler