​LEICA İLE FOTOĞRAF SOHBETLERİ USTALARI AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

LEICA İLE FOTOĞRAF SOHBETLERİ

USTALARI AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

Kültür ve sanatın gelişimine önemli katkılar sağlayan Doğuş Grubu’nun Leica Camera AG iş birliğiyle bomontiada’ya taşıdığı Leica’nın hayata geçirdiği “Leica ile Fotoğraf Sohbetleri” serisi devam ediyor. 22 Ocak’ta Leica bomontiada’da gerçekleşen sohbet etkinliği kapsamında, fotoğrafçılığın önemli isimlerinden Ozan Sağdıç ve İbrahim Zaman, “Ustalarla Fotoğraf” etkinliğinde fotoğraf severlerle buluştu.


Uzun yıllardır yürüttüğü proje ve platformlarla kültür-sanatın en büyük destekçilerinden biri olan Doğuş Grubu tarafından bomontiada’da kurulan Leica Camera Türkiye, Türkiye’de fotoğraf sanatı ve sanatçısının gelişimine katkı sağlamak amacıyla yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor. 22 Ocak’ta Leica bomontiada’da fotoğraf dünyasının iki önemli ismini ağırlayan “Leica ile Fotoğraf Sohbetleri”, çok sayıda fotoğraf severin katılımıyla keyifli bir sohbete dönüştü.


Foto muhabirliğin ilk temsilcilerinden Ozan Sağdıç ve uzun yıllardır fotoğraf hakkında eğitim yazıları yazan İbrahim Zaman fotoğraf yaşamları süresince arşivlerinde biriktirdikleri zamansız fotoğrafları, anılarını ve tecrübelerini Leica Camera Türkiye eğitmenlerinden Murat Gür moderatörlüğünde gerçekleşen “Leica ile Fotoğraf Sohbetleri: Ustalarlar Fotoğraf” etkinliğinde fotoğraf severlerle paylaştılar.


Fotoğrafçılığın usta isimlerinin ağırlandığı “Leica ile Fotoğraf Sohbetleri” serisine katılım ücretsiz.


Detaylı bilgi için: www.leicaturkiye.com

Facebook: https://www.facebook.com/LeicaCameraTurkey/

Instagram: https://www.instagram.com/leicacameratr/

Twitter: https://twitter.com/LeicaCameraTR


Leica Türkiye Hakkında

Fotoğraf sanatını ve Leica dünyasını tanıtmak için görsel sanatlar ve fotoğrafçılık arasında köprü kurmaya odaklanan Doğuş Grubu bünyesindeki Leica Camera Türkiye, dünyadaki en büyük yerleşkelerden biriyle bomontiada’nın kalbinde konumlanıyor. Bünyesinde barındırdığı Leica Store İstanbul, Leica Gallery İstanbul ve Leica Akademie eşliğinde bütünleşen Leica Camera Türkiye ülkemizde fotoğrafçılığın merkezi olmayı ve Türkiye’deki potansiyel yaratıcılık seviyesini uluslararası sanat dünyasına göstermeyi hedefliyor. Leica Store, Leica fotoğraf makinalarını, Sport Optics ürünlerini ve aksesuarlarını içeren geniş bir yelpazeyle müşterilerine hizmet veriyor. Fotoğraf sanatına odaklanan Leica Gallery, ev sahipliği yaptığı sergiler vasıtasıyla uluslararası sanat arenasında yer edinmiş sanatçıların yanı sıra keşfedilmeyi bekleyen genç sanatçılar için de bir platform olmayı amaçlıyor. Leica Camera’nın bünyesinde bulunan Leica Akademie ise bilgi paylaşımını ve her jenerasyondan ve tecrübeden fotoğrafçıyı Leica deneyimiyle buluşturmayı hedefliyor.

Diğer İçerikler