​LCW HOME, DISNEY KARAKTERLERİNİ EVLERİNİZE MİSAFİR EDİYOR

LCW HOME, DISNEY KARAKTERLERİNİ

EVLERİNİZE MİSAFİR EDİYOR


LCW Home, her yaş grubunun beğeniyle takip ettiği birbirinden renkli Disney karakterlerini evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz ürünlere taşıyor.


Birbirinden farklı konseptleriyle her tarza uygun ürünler sunan LCW Home, en sevilen Disney karakterlerinin pozlarından ilham alınarak hazırlanan yepyeni koleksiyonuyla evlere dinamik bir hava getiriyor.


LCW Home, birbirinden eğlenceli Disney karakterlerinin renkli pozlarından esinlenilerek tasarladığı ürünleriyle her yaş grubundan tüketiciye hitap ediyor. Favori ürünler arasında Mickey ve Minnie’nin eğlenceli pozlarıyla süslenmiş nevresim takımları, ikili yastık kılıfları, çocuk odaları için kırlentler, çocuklar ve kadınlar için bornozlar, el-yüz havluları, banyo terlikleri, mutfaklar için önlük-eldiven takımları ve kurulama bezleri yer alıyor. Dünya çapında milyonları aşkın çocuk ve aile tarafından hayranlıkla takip edilen, her neslin kahramanı, Mickey'nin 90. yıldönümüne özel tasarımların yer aldığı bu koleksiyon, evin her köşesini kutlama coşkusuyla renklendirecek.


Kız çocuklarının beğeniyle takip ettiği Frozen ve bebekler için hazırlanan Winnie The Pooh hikayelerinin kahramanlarının yanı sıra bu yıl ilk defa LCW Home ürün tasarımlarında yer verilen, erkek çocukların vazgeçilmezi Spider-Man’in tasarımlarını içeren nevresim takımları, battaniyeler, yastık kılıfları, kırlentler, bornozlar, havlular ve banyo terlikleri de koleksiyondaki ürünler arasında öne çıkıyor.


Disney karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan ve çocuklara yeni okul döneminde arkadaşlık edecek diğer ürünler arasında su mataraları, pipetli bardaklar, saklama kapları da bulunuyor.

Ürünlerini yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üreten LCW Home, kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutuyor. Türkiye genelinde 61, yurt dışında 64 olmak üzere toplamda 125 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden de ulaşabilirsiniz.


LC Waikiki hakkında

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 30 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 40 ülkede 900’e yakın mağazası ve yaklaşık 42.000 çalışanıyla hizmet veriyor.

www.lcwaikiki.com

Diğer İçerikler