​LC WAIKIKI İLE BEBEKLER, BİR ÖRNEK

LC WAIKIKI İLE BEBEKLER, BİR ÖRNEK


LC Waikiki 2018 Sonbahar Kış dönemine özel olarak Matching Style adlı kapsül koleksiyon hazırladı. Bu seride kız ve erkek bebekler her zaman moda olan desenleri ve trendleri paylaşıyor.


LC Waikiki’nin bebeklere özel olarak hazırladığı koleksiyonlara bir yenisi daha eklendi. Hazırlanan Matching Style kapsül koleksiyonu ortak desen ve renk kullanımıyla dikkat çekiyor.


2018 yılının da trend renkleri arasında yer alan mürdüm renginin pastel tonlarıyla karşımıza çıktığı kapsül koleksiyonda 2 farklı ekose deseni kombinlerde yerini alıyor. Kız bebekler için tasarlanan elbiselerde ve bluzlarda volan detayları dikkat çekerken erkeklerde ekoseler yakasız gömleklerle kullanılıyor, chino pantolonlar şıklığın tamamlayıcısı oluyor.


Matching Style kapsül koleksiyonunun bir diğer öne çıkan detayı ise kırmızı ile siyahın eşsiz uyumu… Bebekler için hazırlanan kapsül koleksiyonda mesaj detayları en dominant haliyle yer alırken şerit ve fırfır gibi detaylar kendini hissettiriyor.


Koleksiyonda yer alan birçok parça farklı kombin olanağı sunarken aksesuar ve ayakkabı modelleri tamamlayıcı rolü üstleniyor.


LC Waikiki hakkında

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 30 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 40 ülkede 850’den fazla mağazası ve yaklaşık 42.000 çalışanıyla hizmet veriyor.

www.lcwaikiki.com

Diğer İçerikler