​KOÇTAŞ’IN BEYAZ EŞYA ÇEYİZ SETİ KAMPANYASIYLA TASARRUF ETMEK #GÜZELFİKİR

KOÇTAŞ’IN BEYAZ EŞYA ÇEYİZ SETİ

KAMPANYASIYLA TASARRUF ETMEK #GÜZELFİKİR

Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, şimdi de bütçeleri rahatlatacak çeyiz seti kampanyası sunuyor. Koçtaş, kampanya kapsamında yeni ev kurarken yapılan harcamaların en büyük kalemlerinden biri olan beyaz eşyayı avantajlı fiyatlarla sunuyor. Beko markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutucu gibi üç farklı ürün grubundan alışveriş yapan Koçtaş Kartlılar ÖTV indirimine ek olarak anında 850 TL indirim kazanacak. 28 Şubat tarihine kadar Koçtaş mağazaları ya da koctas.com.tr’ye uğrayarak evliliğe giden yolda tasarruf etmek #güzelfikir…


Koçtaş, yeni ev kuracaklara ya da beyaz eşyalarını yenilemek isteyenlere ‘Çeyiz Seti’ kampanyasıyla en tasarruflu beyaz eşya alışverişi fırsatı sunuyor.


Koçtaş beyaz eşya çeyiz seti kampanyasında, Beko markalı buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutucu ve derin dondurucu gibi beyaz eşya ürün gruplarından üç ürün alan Koçtaş Kartlılar ÖTV indirimine ek olarak anında 850 TL indirim fırsatı yakalıyor.


‘Çeyiz Seti’ kampanyası ile BEKO no-frost buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden oluşan 3’lü set toplamda 6.367 TL yerine 5.517 TL’lik ayrıcalıklı fiyatıyla Koçtaş’taki yerini alıyor.

Yeni evlenecek ya da evlerine yenilik katarken tasarruf etmek isteyen Koçtaş Kart sahipleri, 28 Şubat’a kadar en yakın Koçtaş mağazasını ya da koctas.com.tr internet mağazasını ziyaret edebilir.


Yeni evleneceklerin Koçtaş’ın ‘Çeyiz Seti’ kampanyasından faydalanarak beyaz eşyalarını tamamlarken tasarruf etmesi #güzelfikir…

Diğer İçerikler