​KİP CEREMONY KOLEKSİYONU İLE GÖZ ALICI ŞIKLIK

KİP CEREMONY KOLEKSİYONU İLE GÖZ ALICI ŞIKLIK

KİP, ‘Ceremony Koleksiyonu’ ile erkeklere düğün ve davetlerde göz alıcı şıklık sunuyor. KİP ‘Ceremony Koleksiyonu’ mağazalarda ve www.kip.com.tr ‘de satışa sunuldu.


Erkek moda markası KİP, düğün ve davetlere özel şık bir koleksiyon sunuyor. Sezonun trendi lacivert, indigo mavisi ve siyah tonlarının hakim olduğu KİP ‘Ceremony Koleksiyonu’nda yer alan, fit kesim ve değerli kumaşlarla tasarlanan smokin ve takım elbiseler yaz davetleri için ideal.


KİP Ceremony Koleksiyonu’nda smokinlerde şal yaka modeller siyah ile elegan bir görünüm kazanırken, lacivertin en çekici tonları ise davet boyunca erkeklere göz alıcı bir şıklık sağlıyor.


KİP Ceremony Koleksiyonu, zengin aksesuar çeşidiyle erkeğin şıklığına son dokunuşu katıyor. Klasikten vazgeçmeyenlerin ilk tercihi siyah satenin yanı sıra mevsimin ruhuna uygun ekru, lacivert gibi renkli ve desenli örme papyonların öne çıktığı koleksiyonda mendil, kol düğmesi, papyon-kuşak takım, ayakkabı, kemer gibi aksesuarlar da KİP erkeğinin davet şıklığını tamamlıyor.

Diğer İçerikler